Rozkłady kart

Wróżby na miłość.

Tarotowe  wróżby mogą pomóc w znalezieniu swojej drugiej połówki, spojrzeniu obiektywnym na swój związek, przeanalizowaniu go, pomaga również go naprawić, gdyż jak nikt inny, zauważy błędy, poszuka możliwości odnalezienia drogi do siebie zwaśnionych kochanków.

Poniżej prezentuję kilka z nich.

Poniższy rozkład kart przeznaczony jest do analizy związku, który już istnieje. Pokazuje postawy pary wobec siebie, myśli dotyczące drugiej osoby, bądź odbiegające od niej, zaprzątające głowę. Uczucia jakie każda ze stron żywi do siebie, bądź…do kogoś czy nawet czegoś innego, przyszłość, kroki jakie poczynią będąc w sytuacji obecnej.

Wróżba ogólna.

Czasem warto pozwolić kartom mówić  od siebie.  Nie zadawać pytań a zdać się na to, co Tarot ma do powiedzenia, on zawsze wie co jest w tej chwili najważniejsze w życiu pytającego. Ten rodzaj wróżby obejmuje najważniejsze sfery życia.

  • Opisuje osobę pytającą, jej charakter, dyspozycje intelektualne, uczuciowe. Jej sytuację. Temperament, osobowość, Los.
  • Wszystko co odnosi się do spraw materialnych, a więc warunki zarobkowania, bezpieczeństwo materialne, pracę, przyszłość materialną.
  • Nauka, podróże, najbliższe otoczenie, rodzeństwo, krewni, sąsiedzi, znajomi.
  • Dom rodzinny, najbliższa rodzina.
  • Miłość, dzieci, przyszłość uczuciowa.
  • Warunki pracy, możliwości, kwestie związane ze zdrowiem.
  • Inni ludzie, czasem partner, mąż/żona, wspolnik. Pokazane są relacje partnerskie, priorytety drugiej strony, jej przyszłość.
  • Zagraniczne wojaże, podróże daleko od domu, czasem w celach rekreacyjnych czasem zarobkowo.
  • Pozycja społeczna pytającego,
  • Przeznaczenie.

Jakie on/ona ma wobec mnie zamiary?

Ten rozkład stosuję, gdy znajomość jest dopiero w fazie początkowej, bądź kiedy partner/ka zmienia zachowanie do osoby pytającej. Wróżba odpowiada na powyższe pytanie, analizuje postawę drugiej strony, oczekiwania, oraz mówi czego osoba pytająca może się spodziewać po partnerze.

Na życzenie pytającej wróżbę można uzupełnić dodatkowymi kartami i wówczas wróżba pokaże kolejne etapy rozwoju sytuacji.

Prezentowany układ kart wyraźnie wskazuje, że On oczekuje od niej miłości, związku, a nie dba o jej kondycję materialną. Widać jest w stanie zapewnić pytającej przyszłość. Ona zaś musi liczyć się z tym, że mężczyzna, o którego pyta nieprędko oświadczy się jej. Dość długo, ponad rok zastanawiać się będzie, czy to już czas na ślub. Pomimo tego, że wyraźnie ją adoruje, że chce być z nią, tworzyć związek, nie jest jeszcze gotów na małżeństwo. Pytająca nie musi się jednak obawiać niedojrzałości z jego strony, ucieczki, nieodpowiedzialności. O tym Tarot zapewnia.
Co ma zrobić, by związek okazał się bardziej satysfakcjonujący?
Ostatnia karta Cesarzowa wyraźnie daje radę: bądź atrakcyjna, dekolty, naszyjniki mile widziane, on to lubi! Ukaż całą swoją kobiecość, pokaż swą atrakcyjność, ale swoją nie czyjąś tym go zdobędziesz. Sprawisz, że nie będzie zbyt długo się zastanawiał, gdyż zda sobie z całą ostrością sprawę z tego, że ktoś może mu sprzątnąć Cię sprzed nosa.

Poniżej przedstawiam niektóre rozkłady jakie stosuję podczas wróżby.

Rozkład „Droga”

Ten rozkład stosuję, gdy pytający nie wie, którą opcję wybrać, gdyż nie zna wyników swej decyzji. Poniższy obraz pokazuje sytuację, gdy młoda kobieta pyta, czy powinna wyjść za mąż, czy jednak jeszcze jakiś czas korzystać z wolnego stanu. Wyraźnie widać, że budowanie rodziny da jej szczęście i bezpieczeństwo (rząd po lewej stronie), natomiast jeśli wybierze drugą opcję, może zagubić się a jej przyszłość będzie niejasna, bez wyraźnych odciśnięć na drodze życia, jak znaki na piasku pisane przez nieskończoność. Czyli ciągłe powtarzanie tej samej sekwencji wydarzeń.

samej sekwencji wydarzeń.

To jeden z rozkładów jakie stosuję odnośnie pytań dotyczących życia zawodowego.  Można wyraźnie zobaczyć, że pytający idzie prostą drogą do sukcesu, ale musi zachować wewnętrzną równowagę, nie kierować się emocjami przy podejmowaniu decyzji. Marzą mu się duże pieniądze i dlatego zatrudnił się w tej firmie. Transakcja, może fuzja spowoduje, że on na tym skorzysta. Awans jest więc mu zapewniony, a wskaże na niego kobieta, która ma zajmuje wysoką pozycję, powinien więc do niej się skierować. Zwrócić na siebie uwagę, a ponieważ ona ceni sobie logiczne, chłodne podejście do planowania, to właśnie tę cechę powinien ukazać.  Dzięki temu awans jest pewny.

Kalendarz

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031