Szkoła białej magii.

Jak magia może nam pomóc?

Zacznę od tego, że należy w tej kwestii polegać na sobie. Czyli nic nie będzie miało tak silnego oddziaływania, jak własnoręcznie wykonany amulet.
Tanio i przede wszystkim skutecznie.
Można zlecić firmie analizę rynku, wykonanie rozliczeń, etc, etc.
ale w magii to w ogóle nie znajduje zastosowania. Należy najpierw zdobyć wiedzę, poznać tę gałąź ezoteryczną na ile to możliwe i samemu sobie pomóc. Oczywiście można zlecić wykonanie amuletu, kupić wręcz takowy, ale liczyć się tu należy z wysokimi kosztami.
W tym wątku będę pisać, jak można samodzielnie wykonać amulety, wykorzystać magię (białą) by przysłużyła się do poprawy sytuacji życiowej. Im więcej potu naszego spłynęło w wykonywany amulet, tym większą ma moc. I tak jest również z kosztami. Oczywiście są osoby, które mają „rękę” i im można zlecić wykonanie amuletu. One mają szczególną moc, z czasem synchronizuje się z właścicielem. Jeśli czujesz, że nie potrafisz sprawić takiego ochronnego znaku, zleć to komuś, kto jest w tym dobry.

Kiedy najlepiej zrobić talizman?

Podczas pełni księżyca magiczny znak, symbol,przedmiot ma zadanie odesłania tego, czego chcemy się pozbyć, wraz z ubywającym księżycem.
W nowiu sporządzamy to,co pomoże nam przyciągnąć upragnioną rzecz, uczucie.
Tak więc w nowiu robimy te, które wiążą się z zaczynaniem nowych spraw, czyli oczyszczające, zapewniające wzrost, płodność, ekspansję.
W pełni te, które pomogą pozbyć się tego co nam przeszkadza w życiu, np. nadwagi, złego życzenia, złych skrajnych emocji.

Nośnik

Bardzo ważne jest na czym swój magiczny znak umieszczamy.
To musi być materiał naturalny, a więc papier (ma krótki termin działania (do 2 miesięcy), kamień, drzewo, materiał, kość, metal. Można też narysować znak na własnym ciele, odradzam jednak tatuaże, gdyż na ludzkiej skórze pełne działanie ma tylko 7 dni, a dla przykładu na lustrze 7 lat.
Ważny jest tu jednak wybór, ponieważ nie każdy przedmiot jest zgrany z nami. Jeśli ma być to kamień to nie może być pierwszym lepszym, on musi do nas „przemówić”, trzeba go poczuć, tak więc szukanie odpowiedniego nośnika na nasz magiczny znak nie jest szybki i prosty. Dlatego też, zanim znajdziemy odpowiedni dla siebie materiał, znak można narysować na kartce, na własnym ciele i na spokojnie rozglądać się za takim przedmiotem, które nam przypadnie do gustu, zsynchronizuje się z naszymi wibracjami.

Magiczna pełnia, magiczny nów.

W tych dniach czujemy,niejako podświadomie, że nie jest to zwyczajna noc. O pełni zawsze mam pełne ręce roboty, kiedy chcę się pozbyć złych emocji, energii. Cóż tak naprawdę dzieje się na nieboskłonie, gdy my Ziemianie mamy nów? Tak samo jak przy pełni nasze znane ciała niebieskie układają się w jednej koniunkcji.

Tworząc skrypty runiczne, należy zachować pewne zasady, jak m.in. fazy księżyca.

wszelkie działania magiczne muszą być podporządkowane odpowiedniej aurze.

I tak:

ENERGIA SŁOŃCA

WSCHÓD-można odprawiać rytuały oczyszczające, zapewniajace powodzenie w nauce, pracy, przedsięwzięciu, pozbywaniu się uzależnień, urazy, zazdrości.

POŁUDNIE-dobry czas na magię która ma przynieść siłę psychiczną, spokój, zrównoważenie, przypływ gotówki, wzmocnienie miłości.

ZACHÓD-nałogi, odchudzanie się, smutek, depresja, to czego chcemy się pozbyć.

ENERGIA KSIĘŻYCA

Rosnący i pełnia-to co pozytwne, przywołanie zdrowia, urody, płodności, miłości.

Nów, ubywający- to czego chcemy się pozbyć- nałogi, choroby, etc.

PORY SZCZEGÓLNE

Burze- wykorzystaj ten czas do wzmocnienia zaklęć ochronnych

Ulewy-zaklecia oczyszczające, miłosne, pomagające pozbyć się poczcuia winy, leków.

WICHURY- najlepszy czas by pozbyć się nałogów, zdać egzamin, zaplanować bezpieczną podróż.

ZAĆMIENIE SŁOŃCA I KSIĘŻYCA-podwójna energia tych ciał pomoże pozbyć się chorób, zła. Ale nie wolno w tym czasie odprawiać innych rytuałów!!!


Samo wykonanie skryptu, magicznego amuletu, zaklęcia,  to nie wszystko.

Musi  on jeszcze zostać uruchomiony. Po wypaleniu znaków należy posypać go solą kuchenną, by dać mu moc ziemi, okadzić kadzidłem, aby nadać moc powietrza, przesunąć nad płomieniem świecy, by nadać moc ognia, wreszcie skropić wodą, by doenergetyzować mocą żywiołu wody.

ENERGIA DO ŻYCIA

Przed świętami mamy mnóstwo rzeczy do zrobienia. Zapominamy wówczas o sobie, pozbawiamy się energii. Oto rytuał, który pomoże zasilić organizm energią chi.

Najlepiej wykonać go o pełni, bądź kiedy księżyc przybywa. Jak pisałam wcześniej przybywający doenergetyzuje, wzmacnia, ubywający zabiera.  Najpierw napełnij szklankę wodą z rzeki, jeziora. Taką, która miała kontakt z ziemią, a więc miejska i butelkowa się nie nadają. Wybierz miejsce, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Zakreśl kredą krąg na podłodze i ustaw wewnątrz cztery świece. Dwie niebieskie (północ, południe) i dwie białe (wschód zachód). w centrum koła ustaw kadzidło, bądź kominek aromatyczny. Wlej olejek różany. Stań nad kominkiem, gdy aromat już będzie się roznosił twarzą na wschód, a w prawej ręce trzymaj pojemnik z wodą. Wyobraź sobie, że z do tej wody z góry, z nieba spływa białe światło, a wraz z nim zdrowie i siła życiowa. Możesz też wypowiedzieć głośno życzenie.

Na koniec zgaś świece wodą z butelki, następnie zrób kąpiel dodając do wanny nieco olejku z rytuału oraz resztę wody. Owa kąpiel będzie zakończeniem rytuału przywołania sił życiowych.

RYTUAŁ ODPĘDZENIA FOBII.

Jedną z uciążliwych emocji są nasze fobie. To paniczny lęk przed kimś, bądź przed czymś. Fobia pochłania naszą energię, nie możemy nic robić, bo „to” nadejdzie i wszystko legnie w gruzach. Pomogę wam się jej pozbyć.

Do tego rytuału nie potrzeba skomplikowanych przedmiotów, zadań. Weź mleko, orzech laskowy, słoiczek i pisak. Rytuał wykonaj przy nowiu, czy księżycu malejącym. Zacznij od słów „chcę się pozbyć fobii…..”

Włóż orzech do ust i weź łyk mleka. Nie połykaj a miel w ustach, aż rozgryziesz na miał. W tym czasie wywołaj w sobie lęk, to co nie daje Ci spokoju, normalnie funkcjonować. Zastanów się nad tym co czujesz, skup się na smaku tego co trzymasz cały czas w ustach. Na smaku i konsystencji, zapachu, etc. . Teraz wypluj zawartość z ust do słoika i powiedz” Wyzbywam się lęku…, zamykam skutki fobii w tym słoiku”. Flamastrem narysuj na nim znak milczenia.  Powiedz „To koniec strachu”. Przez chwilę wpatruj się w Znak Milczenia. kiedy poczujesz spokój. weź słoik i rozbij go ze słowami „Pozbyłam się go” Pamiętaj o czasie przeszłym!  Jeśli rytuał wykonasz z całym przekonaniem i wiarą, zaczniesz normalne życie.

KLIKNIJ NA PONIŻSZY LINK:

ZNAK MILCZENIA

LUSTRO MIŁOŚCI

Jeśli w Twoim związku płomień miłości nieco przygasł, możesz go ponownie rozniecić wieszajac w sypialni lustro. Wg feng shui człowiek, w którym jesteś zakochana, z którym dzielisz swój los jest lustrzanym odbiciem Ciebie samej, Twoich cech, wewnętrznego „ja”.

Cechy które kochasz w partnerze są cechami, które masz sama w sobie. Często nie są one widoczne i nie jesteś swiadoma ich posiadania Ale to zjawisko może być związane z uczuciami negatywnymi. Dlatego zdarza sie niestety, że kobieta wiaże się po raz kolejny z mężczyzną, który jej nie szanuje.

Lustro odbija naszą energię i podwaja ją. Dlatego pamiętaj abyś w jego odbiciu miała zawsze pozytywne myśli, abyś wysyłała pozytywną energię. Wysyłaj zatem takie energie, które sprzyjać będą waszemu związkowi.

Pamiętaj aby lustra w domu mieć zawsze czyste, bez rys, pęknięć, plam. Takie zwierciadła pochłaniają energię, zamiast ją odbijać. Lustra o owalnych i okrągłych kształtach są najkorzystniejsze. Nigdy nie wieszaj ich naprzeciw okien! Również unikaj miejsc, gdzie miałyby odbijać mało ciekawe fragmenty, jak np. kosz na śmieci, pustą ścianę, brudne miejsce. Nie wieszaj lustra też nad łózkiem, w którym śpisz, poniewaz ono emituje silną energię, a więc możesz mieć kłopoty ze snem. Lustro niech odbija te emocje, które są Ci potrzebne i drogie. Tam, gdzie mąż ma lepszy humor, gdzie do siebie lgniecie, każdy dom, mieszkanie ma taki kąt.Kalendarz

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031